Sistemden Para Çekmek İçin Öncelikle Sisteme Üye Olmanız Gerekmektedir. Eğer Üye Değilseniz Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz. Nasıl Üye Olmanız Gerektiğini Bilmiyorsanız Eğer Nasıl Üye Olunur Makalemizi İnceleyebilirsiniz.

https://www.beslekazan.com/uye-nasil-olunur/

MEVCUT BAKİYENİZ

Ödeme eşiğine ulaşıldığında ödeme isteği gönderebilirsiniz.

Sistemimizde minimum ödeme talep miktarı aşağıdaki gibidir;

1-Bakiyeniz 10 tl ila 20 tl arası ise: Ödeme kripto para olan dogecoin ile yapılmaktadır. Tavsiye ettiğimiz borsa btcfinans borsasıdır. Bu linkten üye olabilirsiniz.(tıklayın). Nedeni min. yatırma miktarının olmaması. Not : farklı bir borsaya ait doge adresi girdiyseniz borsanın min yatırma miktarını kontrol edin.

2- Bakiyeniz 20 tl ila 50 tl arası ise; Ödemeniz papara , innal ve kripto para olarak yapılacaktır. Kripto para işlem ücretleri Yardım bölümünde minumum ödeme talebi ne kadar soru başlığı altında yer almaktadır (yardıma gitmek için tıklayın)

3- Bakiyeniz 50 tl ve üzeri ise: Banka, papara, innal ve kripto para( işlem ücretlerini görmek için yardım bölümüne gidebilirsiniz.)

Ödemeler ne zaman yapılır?

Ödemeler Adsense Ödeme Prensibine Göre Yapılır. Mevcut Ayın Kazancı Bir Sonraki Ayın 21 26 BesleKazan Banka Hesabına Yatar. Ödemeler Ay Sonunda Yapılır..

Soru Ve Görüşleriniz İçin Telegram Grubumuza Bekleriz.